«کورتانا» بعنوان باهوش ترین دستیار مجازی در زمینه کسب وکار شناخته شد!

«کورتانا» بعنوان باهوش ترین دستیار مجازی در زمینه کسب وکار شناخته شد!

بر اساس تحقیقاتی که به تازگی توسط موسسه Spiceworks صورت گرفته، دستیار هوشمند کورتانا به عنوان بهترین گزینه میان صاحبان کسب و کار انتخاب شد.

استفاده از دستیاران هوشمند بسیار گسترش یافته و پلتفرم های مختلف مانند کورتانا، سیری، گوگل اسیستنت و الکسا همواره در حال توسعه و پیشرفت به سر می برند. این گزینه ها روی اسمارت فون ها، ساعت های هوشمند، کامپیوترها و اپلیکیشن های مختلف و البته در برخی اسپیکرهای هوشمند دیده می شوند. دستیاران هوشمند قادر هستند تا کنترل بسیاری از موارد مختلف مانند گوشی، لوازم منزل یا حتی کامپیوترها را بر عهده بگیرند. صاحبان مشاغل مختلف نیز برای بالا بردن راندمان و پیشرفت در کسب و کار خود، مسلما از آنها استفاده می کنند.

بعد از تحقیقات و بررسی هایی که توسط شرکت Spiceworks روی حدود 500 شرکت مختلف در اروپا و آمریکای شمالی صورت گرفت، مشخص شد که دستیار هوشمند کورتانا در میان مدیران و صاحبان کسب و کار از محبوبیت بیشتری برخوردار است. در نتیجه این آزمایش معلوم شد که حدود 49 درصد شرکت ها از کورتانا استفاده می کنند و سیری، دستیار هوشمند اپل با اختلاف 2 درصدی در جایگاه دوم ایستاده است. جای کمی تعجب است که گوگل اسیستنت با 23 درصد، جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

 

اگر دقت کنیم، تقریبا تمامی تلفن های هوشمند امروزی به دستیار مجازی مجهز هستند، اما بسیاری از افراد نحوه کار با آنها را نمی دانند. موارد امنیتی و عدم کاربرد در بسیاری از موارد، دلایل دیگر کاربران برای استفاده نکردن از دستیاران هوشمند به حساب می آید.

محافظت شده توسط سرویس ضد هزرنامه سئوبین