پنج نوع قفل هوشمند بی سیم برای درب منزل

قفل های هوشمند دو نوع رایج دارند :

قفل هایی که از طریق اینترنت و وای فای و قفل های دیگر از طریق بلوتوث متصل می شوند .

اما امنیت قفل هایی که از طریق وای فای متصل می شوند کمتراست ، چراکه فقط زمان هایی کار می کنند که اینترنت وجود دارد اما قفل های بلوتوثی امنیت بالاتر و هزینه بیشتری دارند و فرایند باز کردن قفل نیز طولانی تر می شود.

Kwikset Kevo & Kevo Plus

قفلی هوشمند که با لمس دست کار میکند و دارای دو کلید فیزیکی و دو کلید الکترونیکی و یک کلید نامحدود ۲۴ ساعته برای مهمان می باشد.

Kwikset Kevo Plus که مدل پیشرفته تر این قفل می باشد دارای یک درگاه بلوتوثی با قابلیت اتصال به وای فای و اینترنت منزل می باشد که به شما امکان می دهد که از فاصله دور درب را کنترل و باز و بسته نمایید.

Goji Smart Lock

این قفل با قابلیت خوش آمد گویی روی صفحه نمایش است و به دو طریق قابل استفاده است هم از طریق بلوتوث و هم از طریق وای فای. این قفل دارای مرکز تماس با مشتریان است به نحوی که حتی اگر گوشی همراهتان نباشد می توانید با مرکز ارتباط با مشتریان تماس بگیرید و درخواست قفل شدن درب را از مرکز بخواهید.

این قفل دارای ۴ کلید الکترونیکی و ۲ کلید پشتیبان می باشد.

Haven

برخلاف دیگر قفل های ذکر شده، این قفل به پایه درب خانه متصل می شود و درب را محکم نگاه میدارد این قفل از طریق وای فای قابل دسترسی و کنترل می باشد و دارای ترموستات تنظیم دما نیز می باشد.

August Smart Lock

یکی از رایج ترین قفل هایی است که استفاده می شود و به اندازه کافی هوشمند هستند و زمان ورود خروج را می دانند و می دانند چه زمانی درب را باز کنند.

این قفل ها با باتری ۴AA کار می کنند و زمانی که باتری کمی داشته باشند پیغام باتری کم را بر روی گوشی شما ارسال می کنند.

Lockitron Bolt

یکی از قفل های هوشمند نسبتا گران قیمت می باشد که بطور هوشمند وقتی به درب منزل می رسید درب را برای شما باز می کند و دارای کلید فیزیکی است و به راحتی با کلید فیزیکی همسان می شود.

محافظت شده توسط سرویس ضد هزرنامه سئوبین